Wysoka jakość nie zawsze ma wysoką cenę!

Historia firmy IMANEX rozpoczęła się w 1995 roku. Od początku budowała skutecznie swoją stabilność i pozycję, koncentrując się od 2005 roku wyłącznie na rynku opakowań z tworzyw sztucznych.
Głównym profilem działalności firmy  jest  produkcja opakowań typu blister, tac technologicznych i pudełek składanych z folii twardych ( PVC, PET).
Zajmujemy się również pakowaniem i konfekcjonowaniem produktów dostarczonych przez klienta oraz ich zgrzewaniem w blistrach w technologii W.Cz. (trwałe łączenie folia-folia).
Jednym z czynników wyróżniających naszą firmę jest kompleksowa oferta przygotowania produktu do sprzedaży począwszy od projektu, doboru materiału, aż po zapakowany towar, gotowy do sprzedaży.

Jest to możliwe dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi agencjami reklamowymi i drukarniami.
Odpowiadamy na każde zapytanie, przygotowując indywidualną ofertę uwzględniającą potrzeby i specyficzne wymagania klienta, ale także proponujemy możliwość dobrania opakowań z całej gamy już istniejących wzorów.

Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem przy wyborze rodzaju i technologii pakowania oferując rozwiązania techniczne będące połączeniem estetyki z trwałością.
Realizujemy każde, ekonomicznie uzasadnione, nawet niewielkie zamówienia.
Oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowaną i stałą kadrę pracowników, która gwarantuje terminową realizację zleceń i ich wysoką jakość.

 

Czego można oczekiwać współpracując z nami?

Kontakt:

IMANEX
+ 48 71 788 55 95,
+ 48 601 78 65 24

biuro@imanex.pl


IMANEX
IMANEX
ul. Międzyleska 4
50-514 Wrocław